O blogu

ambiwalentny  to blog kulturowy z dodatkiem tematyki okołolifestylowej. Łączy w sobie ogólnie pojętą kulturę, m.in. film, muzykę, sztukę, ale również podróże czy zagadnienia dotyczące rozwoju osobistego. Dodatkowo znajdziesz tutaj wiele przemyśleń, zarówno tych o jednostce, jak i społeczeństwie w ogóle.

 

Czemu stworzyłem ambiwalentny? Bo nie znalazłem ani jednego powodu, dla którego miałbym tego nie zrobić. W początkowym okresie blog ten był jakby przeciwwagą do zimowego marazmu, z którego wyrosła olbrzymiej wielkości chęć zrobienia czegoś wspaniałego i niecodziennego. Chęć zmienienia świata. Czy mi się uda? Pogadamy o tym za kilka lat.

 

***

 

Pragnę, abyś czuł(a) się tutaj jak najlepiej, jeśli jednak nie zgadzasz się z moimi poglądami i nie podoba Ci się treść lub forma wpisów, możesz śmiało odejść. Nie zaśmiecaj jednak tego bloga obraźliwymi i tym podobnymi komentarzami, ale daj innym, którzy widzą w tym sens, szansę na merytoryczną dyskusję. Pewnie będzie ciężko, ale spróbuję podnieść tego bloga do rangi najlepszego bloga w Polsce bez Ciebie.

 

A jeśli chcesz się dowiedzieć, przez kogo to całe zamieszanie, to zapraszam na stronę „O mnie”.